ارزیابان بیمانی

نحوه استفاده ارزیابان از بیمانی

ارزیابان در بیمانی بخش اصلی و مهم فرایند را بر عهده دارند. ارزیابان بیمانی همان ارزیابان شرکت‌های بیمه و ارزیابان مستقل هستند که زیر نظر بیمه مرکزی فعالیت می‌کنند. مهم‌ترین مزیت استفاده از بیمانی دسترسی آنلاین به پنل ارزیابی است. در واقع ارزیاب به شرط ثبت نام در بیمانی تنها با دسترسی به اینترنت می‌تواند هر زمان که بخواهد ارزیابی را انجام دهد.

ارزیابان برای استفاده از پنل ارزیابی آنلاین باید در بیمانی ثبت نام کنند. سپس‌ می‌توانند با شماره موبایل خود و دریافت کد یکبار مصرف وارد پنل ارزیابی شوند. پرونده‌های ارجاع داده شده از طرف شرکت بیمه به صورت نوتیفیکیشن برای ارزیاب نمایش داده‌ می‌شود. همین طور ارزیاب‌ می‌تواند از طریق قسمت پرونده‌های من به پرونده‌های جدید دسترسی داشته باشد. بعد از قبول پرونده ارزیابی باید طی زمان مشخص که در سیستم تعریف شده، انجام شود.

ارزیابی با توجه به مستندات ارسالی از طرف بیمه گذار (عکس و فیلم) انجام می شود. ارزیاب باید بعد از رویت تصاویر، قطعات آسیب دیده و همین طور تعمیری و یا تعویضی بودن آن ها را مشخص کند. در نهایت ارزیاب خسارت را محاسبه می کند و با تایید اصالت تصادف، نتیجه ارزیابی را ثبت می کند.

All right reserved Bimany.ir 2023 © 

Cookie Policy

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website.

متوجه شدم