خانواده
بیمانی

arrow-graphics
team
team
team

درباره ما

یکی از چالش‌های مهم صنعت بیمه در سال‌های اخیر استفاده از بستر آنلاین در این حوزه است. با اینترنتی شدن جوامع، لازم است صنعت بیمه هم خدمات خود را به صورت آنلاین ارائه دهد. شرکت اطلس نگار آراد با محصول بیمانی برای تسهیل و تسریع استفاده از خدمات بیمه‌ای، سامانه‌ای آنلاین زیر نظر بیمه مرکزی طراحی کرده است. در این سامانه صدور بیمه انجام نمی‌شود و بیمه‌گذار بعد از حادثه‌ می‌تواند از خدمات بیمانی استفاده کند.
روند تعیین خسارت در بیمانی کاملا به صورت آنلاین است. هدف بیمانی این است که بیمه‌گذار بدون هیچ چالشی و تنها با استفاده از اینترنت و گوشی همراه خود بتواند فرایند تعیین خسارت را در ساده‌ترین و راحت‌ترین حالت ممکن انجام دهد. فاز اول اپلیکیشن بیمانی، مربوط به ارزیابی و تعیین خسارت شخص ثالث و تعیین مقصر آنلاین است اما در فازهای بعدی تمام رشته‌های بیمه را تحت پوشش‌ قرار می‌دهد.

چشم‌انداز بیمانی

شرکت اطلس نگار آراد در نظر دارد تا در برنامه چشم‌انداز خود، در تمام رشته‌های بیمه، خدمت تعیین مقصر به صورت تصویری (video call) ارائه دهد. در واقع مسیر بیمانی در راستایی است که تمام فرایند تعیین خسارت انواع پوشش بیمه در این سامانه به صورت آنلاین و غیر حضوری انجام شود.

arch figure

هیئت مدیره

geramisanaie

واحد فنی

واحد محصول

واحد کسب وکار

واحد پشتیبانی

واحد مالی اداری

placeholder

بک اند

علی یونسی

placeholder

بک اند

علی فرقانی

placeholder

بک اند

لقمان هاشمی

placeholder

بک اند

محمد رضا احتشام

placeholder

بک اند

محمد سبحانیان

placeholder

بک اند

شیما مجیدی

placeholder

تحلیلگر

امیر زندی

placeholder

فرانت اند

مهران حسین زاده

placeholder

فرانت اند

کامران قاضی

placeholder

زیرساخت

بهنام کارگران